سرور ابری چیست؟

سرور ابری، سرویسی همانند سرور اختصاصی مجازی (Virtual Private Server — VPS) است، با این تفاوت که روی زیرساخت دیتاسنتر ابری به مشتریان ارایه می‌شود و از ويژگی‌های پیشرفته تکنولوژی رایانش ابری از جمله پویایی در میزان استفاده از منابع، سرعت بالا در ایجاد سرویس و همچنین امنیت و قابلیت مقیاس‌پذیری بالا بهره‌مند گردیده است.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سرور‌های ابری، هزینه نهایی تمام شده آنها برای مشتری می‌باشد. در سرویس میزبانی ابری، هزینه اولیه راه‌اندازی سرور بسیار پایین می باشد. از دیگر ویژگی های سرویس ابری کاهش قابل ملاحظه هزینه نهایی برای مشتری می باشد.

About Cloud Sever

سرویس‌های ابری پارس آنلاین

شرکت پارس‌آنلاین با در اختیار داشتن یکی از بزرگترین مراکز داده حال حاضر ایران و بکارگیری جدیدترین تکنولوژی‌ها و استانداردهای روز دنیا، و همچنین تکیه بر دو دهه تجربه خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، آماده ارایه سرویس‌های ابری با کیفیت به سازمان‌ها و کسب و کارها می‌باشد.

تمامی فرایندهای مربوط به سرویس‌های ابری پارس‌آنلاین، اعم از ثبت نام، خرید، دریافت اطلاعات کاربری و ارتقا سرویس‌های خریداری شده به صورت کاملا خودکار، آنی و بدون دخالت نیروی انسانی انجام می‌پذیرد و تیم‌های پشتیبانی مرکز عملیات پارس‌آنلاین، به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته، آماده پاسخگویی به سوالات، مشکلات و نیازهای شما می‌باشند.جمعه, جولای 24, 2020

<< بازگشت